Aplikacje

Allegro (aplikacja mobilna)

Najpopularniejszy serwis aukcyjny w Twoim telefonie. Dzięki Allegro możesz kupować i sprzedawać zarówno przedmioty nowe jak i używane. Każdy z zarejestrowanych użytkowników może wystawiać i otrzymywać komentarze po zakończonej transakcji, co ułatwia weryfikację ich wiarygodności. Za zakupione przedmioty możesz zapłacić poprzez szybki przelew internetowy PayU lub kartą, a nawet kupić go na raty. (więcej…)


Blix

Aplikacja do przeglądania gazetek promocyjnych w telefonie. Blix to gazetki promocyjne ponad 50 sklepów spożywczych, dyskontów, drogerii, RTV i inne. Niezwykle przejrzysty interfejs pozwala wyszukać interesujący nas sklep i przeglądać wszystkie aktualne promocje w formie zdjęć. Aplikacja ma również opcję powiadamiania o nowych promocjach w Twoich ulubionych sklepach.


Ceneo (aplikacja mobilna)

Najpopularniejsza porównywarka ofert w sklepach internetowych. Dzięki ceneo wyszukasz produkt i będziesz mógł porównać jego ceny w poszczególnych sklepach internetowych oraz bezpośrednio dokonać zakupu przez opcję kup teraz. Ceneo dba również o bezpieczeństwo Twoich zakupów w sieci poprzez system zweryfikowanych opinii o poziomie obsługi w poszczególnych sklepach. Ponadto mobilne Ceneo ma też funkcję portfela kart lojalnościowych, która umożliwia zagregowanie wszystkich kart w Twoim telefonie.


Google Maps

Najlepsza darmowa nawigacja w telefonie z polskim lektorem. Dzięki tej aplikacji zawsze dotrzesz do celu niezależnie czy jedziesz samochodem, rowerem, komunikacją miejską czy idziesz pieszo. Jeśli jesteś zmotoryzowany niewątpliwie docenisz również funkcję wykrywania natężenia ruchu na ulicach, dzięki której ominiesz korki.


IOweYou (by Ryan Rowe)

 

Swojego rodzaju notatnik, w którym możesz zapisać co pożyczyłeś i co komu jesteś winny. Nie chodzi tu wyłącznie o pieniądze. Zapisywać można wszystko np. pożyczone książki.


Listonic

Aplikacja umożliwiająca tworzenie list zakupów w Twoim telefonie. Produkty możesz dodawać z predefiniowanej listy, wpisywać ręcznie lub, co najciekawsze, dodawać bezpośrednio z poziomu gazetki promocyjnej jednego z 4 sklepów (Tesco, Lidl, Biedronka, Carrefour). Aplikacja przejrzysta i intuicyjna w obsłudze.


MobiParking

Uniwersalny system płatności za parkowanie przy użyciu telefonu komórkowego. Dzięki MobiParking opłacisz parkowanie samochodu już w 38 miastach w całej Polsce. Wystarczy, że założysz konto skycash, uzupełnisz środki i nakleisz identyfikator na szybie samochodu. Aplikacja umożliwia parkowanie w trzech systemach start-stop, na czas, za kwotę.


Qpony

Najpopularniejsza zniżkowa aplikacja mobilna w Polsce. Aplikacja agregująca kupony rabatowe w Twoim telefonie. Znajdziesz tu zniżki na odzież, kosmetyki, AGD, RTV, jedzenie i wiele innych. Dodatkowo aplikacja oferuje dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych.


Skycash

Niezależny od operatorów telekomunikacyjnych, uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy. Za jego pomocą możesz kupić bilety komunikacji miejskiej i kolejowe, zapłacić za bilet do kina (Multikin0), doładować telefon na kartę czy zapłacić za parkowanie samochodu i za swoje rachunki.


 

 

Print Friendly, PDF & Email

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*


stat4u